ŠKODA AUTOLAB w Markach

Wraz ze Škoda Auto Polska zapraszam wszystkich Czechofilów do Škoda Autolab w Markach, gdzie w specjalnie stworzonej strefie przeżyjecie między innymi bezpieczne dachowanie, a także symulowane czołowe zderzenie z innym pojazdem.

Cały Autolab został podzielony na różne strefy. Pierwsza to prezentacja dwóch modeli Skody, m.in. najnowszego modelu Citigo. Następna strefa to Bezpieczeństwo, gdzie możesz skorzystać z symulatorów zderzenia oraz dachowania. Wielka Octavia zawieszona w powietrzu obraca się wokół własnej osi, podczas gdy ty siedzisz w środku przypięty tylko pasami. Niesamowite uczucie. W pierwszej chwili ogarnął mnie atak śmiechu, ale później zdałem sobie sprawę z tego, że nigdy w życiu nie chciałbym przeżyć tego na żywo. Zawsze zapinajcie pasy, one na serio ratują życie.

W tej samej strefie możemy też podszkolić się ze sposobów udzielania pierwszej pomocy. Specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Dla głodnych wiedzy przewidziano również salę kinową, w której można zobaczyć film dotyczący zasad bezpieczeństwa na drodze.

Strefa Technologia przeznaczona jest dla tych, których interesuje jak zachowują się poduszki powietrzne podczas wypadku, bądź dla tych, którzy chcą zobaczyć przekrój samochodu. Oprócz tego zobaczymy jak zachowują się dwa auta podczas czołowego zderzenia.

Przy użyciu alkogogli możemy sprawdzić jak będziemy się zachowywać po spożyciu alkoholu. Obok postawiono gablotę z różnymi rodzajami alkoholu (w tym z naszą Beherovką) i zobaczyć ile czystego alkoholu mieści w sobie pół litra naszego ulubionego trunku.

Eko strefa to nauka ekologicznej jazdy. Eko jazda to taka, dzięki której zużywamy jak najmniej paliwa. Symulator eko jazdy pokaże nam błędy, jakie popełniamy. Jego użycie to istna frajda!

Pamiętaj, żeby nie wyrzucać swego biletu. Po skończeniu zwiedzania możesz przez internet zalogować się na stronie Škoda Autolab i pobrać z niej swoje zdjęcia wykonane podczas używania symulatorów.

Škoda Autolab w Markach czynne jest do 9 grudnia 2012!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: