Czechofil książki pisze!

Czechofil przez ostatnie miesiące był nieco mniej aktywny, ale mam nadzieję, że nam wybaczycie, ponieważ przygotowywaliśmy najnowszą wersję przewodników po Czechach! 

Przewodniki Pascala to książki, które ma na swojej półce każdy podróżnik. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie z tym wydawnictwem mogliśmy współpracować, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Pisanie przewodnika jest świetną okazją do wspomnień o przebytych przygodach, obejrzanych miejscach, czy… posmakowanych potrawach. Jest to również szansa na poznanie nowych miejscowości i przyjrzenie się tradycji regionu.

W dobie niemal powszechnego dostępu do Internetu nie napotkamy już problemu w znalezieniu noclegu czy polecanej restauracji, dlatego w naszej książce staraliśmy się przekazać wiele osobistych porad i rekomendacji- z punktu widzenia osób, które są autentycznie zafascynowane regionem. Nie brak również przestróg dotyczących miejsc, które dobrze wyglądają jedynie w folderach biur podróży, a z prawdziwymi Czechami nie mają już za wiele wspólnego.

Nakładem wydawnictwa Pascal ukazały się w tym roku trzy książki dotyczące Czech, przy których mieliśmy okazję współpracować:

„Czechy Przewodnik praktyczny”

„Czechy Północne”

„Praga”

Reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: