Czeski Tydzień w Głównej Księgarni Naukowej im. Bolesława Prusa w Warszawie | 23-31 października 2019

Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa w Warszawie wraz z moim blogiem zaprasza wszystkich Czechofilów i fanów dobrej literatury na celebrację kultury czeskiej pod hasłem CZESKI TYDZIEŃ, który odbędzie się w księgarni w ostatnim tygodniu października. W programie codziennie wydarzenia, spotkania, konkursy i promocje zarówno w księgarni stacjonarnej, jak i na Facebooku.

W czasie trwania Czeskiego Tygodnia księgarnia zamieni się w Małą Pragę. Na miejscu będzie można znaleźć najszerszą dostępną na rynku ofertę zarówno czeskiej literatury pięknej w tłumaczeniach jak i książek na temat Czech, także w okazyjnych cenach. Spotkamy się w księgarni z autorami, bohemistami i tłumaczami literatury czeskiej, którzy opowiedzą o literaturze i kulturze kraju, a także będzie można obejrzeć wystawę czeskiej ilustracji książkowej.

Szczegóły o atrakcjach, wydarzeniach towarzyszących i promocjach, publikowane na bieżąco, będzie można znaleźć na profilu facebookowym Głównej Księgarni Naukowej im. B. Prusa na stronie głównej oraz pod hasztagiem #czeskitydzienwprusie Wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące jest darmowy!

Partnerzy wydarzenia, których ofertę wydawniczą oraz udostępnione nam atrakcje, będzie można oglądać w trakcie trwania Czeskiego Tygodnia: Wydawnictwo Afera, Wydawnictwo Agora, Wydawnictwo W.A.B., Wydawnictwo Książkowe Klimaty oraz Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie.

Patroni wydarzenia: Czeskie Centrum w Warszawie, Czeski kousek Teresy Drozdy, portal Czeskie Klimaty, Czeska Piviarnia, blog Czechofil.com,

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: