Rok Czechofila na WordPressie

Rok temu przeniosłem swój blog z serwisu pinger do WordPressa. Myślę, że była to najbardziej rozsądna decyzja jaką podjąłem w ciągu całego tego okresu. O urodzinach na WordPressie poinformował mnie sam serwis.

a3334194

WordPress okazał się niezastąpiony jeśli chodzi o rezerwację domeny. To co według mnie zasługuje na największą pochwałę, to możliwość segregacji wpisów w kategorie. Teraz już zawsze wiecie czego gdzie szukać. Prosty, nowoczesny i przejrzysty interfejs pozwala na wygodne przeglądanie bloga bez reklam! Aktualny wygląd bloga jest optymalny i w najbliższym czasie nie planuję jego zmiany. 

Najpopularniejsze

Są na czechofilu wpisy, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Numerem jeden jest mój przepis na zupę czosnkową. Wpis ten jest tak często wyszukiwany, że znalazł się jako pierwszy w wyszukiwarce google (dziennie średnio 30 razy, w szczytowym momencie ponad 640 kliknięć w ciągu jednego dnia). Kolejne miejsce na podium zajmuje Praca w Czechach – fraza wyszukiwana bardzo często ze względu na falę migracji zarobkowych za naszą południową granicę. Zestawienie zamyka wpis o aborcji w Czechach – zapewne przez mocno restrykcyjne polskie prawo w tej kwestii.

Najdziwniejsze

Są też tutaj tacy, którzy trafili na mój blog wyszukując w google przeróżne dziwne zapytania. Niesłabnącym od wielu miesięcy hitem jest „dziwki ostrava” albo „kurwy na placu wacława”. Oczywiście zapytania w tym temacie wpisywane były dziesiątki razy, jednak nie przypominam sobie, żebym pisał tutaj na ten temat. 

Subskrypcja

Pamiętaj, że zawsze możesz być informowany o nowych wpisach na maila! Wystarczy, że gdy dodasz komentarz pod wpisem, system automatycznie zapyta czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. Zaznaczając tę opcję, dostaniesz nowy wpis wprost na maila! W dobie smartfonów i internetu mobilnego jest to niezwykle przydatna funkcja. Pamiętaj, że strona czechofil.com dostępna jest również w wersji mobilnej. 

Facebook

Polub Czechofila na Facebooku! Na moim profilu wpisy są dostępne tuż po ich ukazaniu się na blogu. Na Facebooku zamieszczane są również linki i zdjęcia, które nie trafiają na bloga. Bardzo często pojawiają się na Facebooku różne konkursy z cennymi nagrodami. Bądź na bieżąco z czeskimi sprawami i polub Czechofila

Dziękuję, że jesteście ze mną!

JAZ395209_efrgc

2 myśli na temat “Rok Czechofila na WordPressie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: