Polska sex-maszyna przyjechała do Pragi by współżyć z połową Czech

Anna Lisewska (21 l.) która chce pobić seksualny rekord świata, właśnie zawitała do Pragi. Każdy kto chce przyczynić się do pobicia rekordu ma szansę zrobić to dziś w klubie LuckyLucky w Pradze.

s1

Wizyta rozwiązłej Polski w Pradze zapowiadana była przez czeskie tabloidy od dawna. Oprócz publikowania jej zdjęć i informowania czytelników o preferencjach seksualnych Polki, mogliśmy również zapoznać się ze stroną wydarzenia na Facebooku. Najbardziej interesujące okazały się jednak mini wywiady z Anną Lisewską, w których błyszczała wręcz elokwencją.

Marzeniem Polski jest obcowanie ze stoma tysiącami mężczyzn. Jak obiecują organizatorzy, w klubie podczas „sex maratonu z Anią” ma panować „dzika atmosfera”. Wstęp do klubu będzie kosztował 300 koron. Każdy mężczyzna, który będzie „czysty” i będzie miał na sobie kondom, będzie mógł z Polką współżyć. Jak informuje właściciel klubu, dziewczyny będą mogły popatrzeć na przebieg maratonu za darmo. Przygotowano nawet specjalne posłanie.  

I choć sama Anna zbyt urodziwa nie jest, klub liczy na gromadne przybycie mężczyzn w piątkowy wieczór.  

s2AKTUALIZACJA:

Akcja okazała się niewypałem. Podobno Anna nie wzbudziła prawie żadnego zainteresowania. Według czeskich tabloidów znalazło się jedynie dwóch chętnych. Zdjęcia z imprezy dostępne w internecie.

 

3 myśli na temat “Polska sex-maszyna przyjechała do Pragi by współżyć z połową Czech

  1. I jeszcze jedno: “Marzeniem Polski” czy ” Marzeniem Polki” jest współżycie ze 100.000 mężczyzn? Jakoś nie widzę całej Polski śniącej o sexie ze stoma tysiącami Czechów;)

  2. Brzydka czy ładna to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Jedno pytanie natomiast nasuwa się od razu: skoro Czesi nie chcą współżyć z Panią Anią, to być może wreszcie przestają pie…..ć Polaków? Czyżby zbliżenie? Tylko jakie?…

  3. HAHAHAHAHHAHA ja się nie dziwie przecież ona jest brzydka to już profesjonalne prostytutki są przy niej królowe i mają z tego kasę a ona się pieprzy za friko masakra Brzydka jesteś Aniu zadbaj o wygląd schudnij ubieraj się sexownie a nie jak laska co idzie z klientem z ulicy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: